Chci zaujmout zákazníky, kteří mají na své tělo vyšší požadavky, než aby jen nebolelo.

Chtějí se na své tělo spolehnout, chtějí ho mít za příjemného partnera a ne za něco, co jen překáží, nemůže, a skučí bolestí. Musí tedy vstoupit do vztahu s někým, kdo jim v tom pomůže a má zkušenosti.

Pokud žádný vztah nevznikne, třeba kvůli slabé motivaci, nebo žádné skončí to také předčasně. Je lepší mluvit o tom co si zákazník přeje. Čím lepší vztah je, tím méně vzniká nedorozumění a masérská práce lépe odsýpá. Také vztah při masážích má svůj vývoj a prochází svými vrcholy i krizemi. Při masážích vznikají různé problémy, každý zákazník nějaké vytvoří. Např. někdo má potřebu se neustále smát. Hodně smíchu může být vítaným zpestřením každého vztahu, tedy i zde, avšak když je ho moc, je na překážku. Je dobré tím vším projít a získat zkušenosti. Jedná se předávání zkušeností s tělem, o povolení těla a rozhýbání, tím dojde k jeho poznání v nebývalém rozsahu.

Také zpracování těla masážemi ve větším rozsahu jedině pro místní z Prahy.

Častěji se lidem jedná o spolupráci na dobu určitou a pak jen tak někdy, když je něco. Nebo jde o spolupráci výkonných lidí. V každém případě je lepší když jsou z Prahy v naší blízkosti.  Terapie a masáže, které mají dokázat víc, než jen odstranit momentální bolesti nemohou být navštěvovány z velké dálky. Těžko mohou být tzv. zdravotní turistikou jako že si v Turecku zajdu na masáž, leda alespoň 14dní systematicky v kuse.

Dalším problémem je, že manuální terapie nestíhají v léčbě natož teprve v prevenci (na kterou mnohdy terapeuti ani nejsou zaměřeni) pohybových potíží, hlavně když tak velký zájem ani není, spíše chtějí všichni sportovat , nebo doma cvičit. Partneři sice mají možnost už z časových důvodů si navzájem pomoci nejvíce, ale musí vědět jak to. Proto nabízím vztahové poradenství v Praze na dvou místech.

Klasická masáž

je nejlepší ukázkou jak to vypadá nejčastěji. Někam přijdu, něco se uvolní a jdu domů, při masáži volná zábava. Větší výběr v dasažitelných cílech je v  Čínské masáži.

Dornova metoda u nás v Praze na dvou místech

Srovnání kloubů a páteře přináší až nečekané ulehčení, úlevu a tedy sílu pro něco zajímavějšího v životě ,než jsou bolesti. Některé cviky je dobré se naučit i na doma a občas si je nechat zaktualizovat. Pokud se chodí k jednomu Dornistovi , bude mít lepší přehled o vašem vývoji, pokud se domluvíte, aby jej udržoval.

Čínská relaxační masáž

má už od začátku blízko k energetické masáži , na to však musí být masírovaná osoba připravena, a pro tento účel doporučuji naší Čínskou tlakovou masáž, rovněž na dvou místech v Praze. Doba takové přípravy je individuální a je zapotřebí projednat osobně.

O co vlastně při masážích obecně jde?

masáže vytváří vztah , který je různě úspěšně konstruktivní při řešení nejrůznějších překážek na těle i v sobě.

Kam si nejlépe zajít na masáž

Záleží na tom , co se řeší.  Někdy pomůže jednorázově a akupunktura a jindy jednorázové srovnání kostrče Dornovou metodou, ale třeba i jinou nepř. Mojžíšovou m. , nebo Čínskou masáží. Kostrč je obklopen body, které ovlivňují silně pohlavní orgány a tím např. schopnost početí. Podstatné je však aby masáž byla životním stylem, takže na odstranění sem tam akutních bolestí a nic víc , není správný přístup z hlediska opravdové prevence. Potřebujeme doteky. Ty je dobré nakonec zavézt do vztahu, má jít o kvalitní doteky.  Kam tedy zajít na masáž? Tam kde se něco má vyvinout – co je to vlastně kvalitní masáž a musíte za ní do Číny , nebo ji najdete v Praze?