Dárkový kupón

Instrukce pro aktivaci kupónu (zakoupení služeb):

Dar okamžitě. Objednejte si masáž nebo jiné služby podle našich ceníků pro Prahu 11 a pro centrum zde. Získejte tak dar emailem nebo telefonicky, obratem získáte platební údaje včetně v. s., který se píše na kupón. Kupón si ihned můžete vytisknout, vyplnit jméno, v.s. a ihned použít jako dar. Vámi obdarovaná osoba se může také ihned objednat.

Nejlepší dárky z našich wellness masáží

Nejlepší tip právě pro vánoční dárek: Akce na prosinec 17: První dvě návštěvy v týdenním rozestupu  1h / 540,-Kč Cílem akce je, abyste si vyzkoušeli, co vám vyhovuje nejvíce, cvičení, kdy se naučíte sami sobě kdykoliv pomoct, nebo masáže, které vám ukáží stažená místa a povolí je, nebo poradenství, které vám nastíní úspěch.

Dárkový kupón masáže praha

 Kupón ke stažení pro tisk jako obrázek.

Informace pro použití kupónu: Jedná se o vytištěný kupón z našich www a můžete se u nás ihned objednat. Objednání je snadné podle instrukcí na kupónu. Pokud potřebujete termín z vážných důvodů přesunout, tak můžete do 36h před objednaným termínem. Platnost je do data uvedeného prvními šesti číslicemi vs ve formátu DDMMRR, po té kupón propadá. M Studio nenese žádnou zodpovědnost v případě zneužití tohoto čísla. Pečlivě uschovejte. Objednání je možné také na víkend a svátky avšak s dodatečným příplatkem 50,-Kč na osobu. Tento příplatek není v kupónu zahrnut.

 


Na našich stránkách www.masaze-praha-mstudio.cz v kontaktech najdete cenné informace , jak nás najdete, a také informace pokud jdete poprvé na masáž, a v příslušných rubrikách najdete informace o našich masážích.

 Právo na vrácení peněz do 14 dnů od zaplacení. Peníze pošleme v zákonné lhůtě zpět poníženou o 50,-Kč za každý kupón. Jedná se náhradu našich vzniklých nákladů. Pokud ovšem k čerpání služeb došlo, peníze se již nevrací, nebo pokud termín nebyl stornován do 36 hodin předem,  tak zaplacená částka propadá. V případě kdy se zákazník včas neodvolá, takový termín již neobsadíme. O připsání peněz na náš účet vás budeme, co nejdříve informovat. Pokud peníze nebudou připsány na náš účet, nebo zažádáte o jejich vrácení, případnou objednávku stornujeme.