Jak se nejlépe vyznat obecně v nabídkách masáží? Více zde.

Je třeba sám sebe zařadit do jedné z kategorií, protože když si někde kupujete službu a nevíte vůbec co chcete ani nevíte, co můžete dostat, nejspíš se stanete zdrojem mnohých nedorozumění.

A, Chcete si nějak pomoci, A, buď už hledáte konkrétní metodu, nebo B, jen zkoušíte něco nového, dobré je mít připravené konkrétní dotazy a přesněji vědět co chcete

B, Chcete jen něco vyzkoušet, něco co vůbec neznáte, pak si ještě rozmyslete jestli chcete něco A, jemného, nebo B, silného. Kdyby něco během masáže bolelo, víc než trochu, tak se ihned ozvěte, čím méně se znáte, tím víc se ozvěte.

C, Chcete zásadnější změnu vlastní fyzické a pocitové situace, v nabídce kterou si nakonec vyberete by mělo být zhruba uvedené co a jak a pak to taky důsledně chtějte

Jsou různé masáže a na jejich cíle je třeba se ptát individuálně na sebe a konkrétního vašeho maséra a počítejte s tím, že samo nepůjde nikde nic a pokud ano, tak opravdu jen málo, rozhodně ne všechny zde uvedené věci. Čím více toho chcete docílit, tím více je třeba spolupracovat. Spolupráce má tu výhodu, že se při ní udělá mnohonásobně více, než můžete vy sami. Spolupráce s masérem vytváří vztah – komplikovaný a pracovní.  Poradenství podle TČM, konzultace zdarma v 17h každou středu v Praha centrum.

Pokud mám zmínit něco, čím se vyznačují mé masáže, čím se liší od jiných masáží a nejen názvem, že jde o Čínskou masáž a Dornovu metodu. Tak především právě v tom, že pokud jde někomu jen o dílčí výsledky jako v bodě A, může být, ale nabízím i zde uvedený bod C.

3.11.16 Reiter