Jak se seznámit s mužem

Jak se seznámit s mužem, nebo klukem

Po celou dobu mé masérské praxe čínské energetické masáže a nejen v Praze mě překvapuje množství žen, ale i mužů, které mají úplně základní problémy ve vztazích, bez ohledu na věk a vzdělání. Žijeme v době sexuálního útlumu a ve shodě s tím mi často i atraktivní 30 i 40 leté ženy říkají, že už vůbec nechápou sebe a už ani muže a jejich intimní život je jen padající křivka a prý netuší jestli to jde zvrátit.

Jelikož nám pořád chybí a budou chybět nějaké informace jak vztahy fungují, je z mého hlediska zbytečné o tom s partnery doma diskutovat, i když jiní radí opak, a navíc pokládám za zbytečné číst tuny časopisů a knih o vztazích, jak se co má, jelikož všichni opisují jeden od druhého a ještě k tomu špatně a hlavním původním zdrojem je několik odborných knih.

Vztahy mezi ženami a muži jsou řízeny třetí stranou, která má z každé jednotlivé partnerské krize i v jejich souhrnu zisk.  Je to hra podle pravidel, která se partnerům vždy znovu zahalí, i kdyby o tom denně spolu diskutovali. (volná cit. Plzáka)

Situace je tedy taková, že vše je dávno předpřipraveno někým jiným a obratně dál řízeno, partneři nemají šanci si obstarat informace pro dobrý začátek, jak se seznámit s mužem, ani pro dobré fungování svých vztahů a tak není divu, že vše řídí hlavně pudy. Někdo by mohl namítnout, že pudy nezná. Jenže zmíněná třetí strana to všechno před sebou žene jako stádo dobytka. Příkladem jak se takové pudy projevují je třeba otázka udržení si přátel, nebo jejich získávání. Jaké pak přátelé, že? Jen samá žárlivost a závist, na konci to ještě zmíním. Je zajímavé, že jakoukoliv šanci na změnu se vylučují určitými rysy lidí, které nejsou hned nemocí, ale určuje to všechno, co dělají, třeba jejich přehnané sebevědomí.

Máme sebevědomé ženy

Pokud hledáte opravdovou pomoc a ne mazání medu okolo úst, tak musíte snést trochu kritiky. Všechny naše ženy své vztahy posuzují sebevědomě, spoléhají se na své vlastní vědomosti a schopnost se vždy správně znovu svobodně rozhodnout a na svou intuici. Problém chápou hlavně tak, že musí najít toho pravého, protože ví co chtějí, nechtějí, musí a nesmí….Je to sebevědomí, které je postaveno na zásadně vratkých informacích a hlavně pudech, stejně jak u žen, tak u mužů.

A kdo je největší hlupák?! Samozřejmě muž. Tady tvrdí terapeut, že: „Muži chybně očekávají, že jim žena a rodina budou oporou.“ Mám na to velmi vyhraněný názor, podle mě je třeba využít inteligenci vlastního těla, ale včas, na mozek nejde spoléhat, ten pracuje s neúplnými informacemi:

Otázky kolem krize středního věku je dobré mít vyřešené do svých 30. let.

Týkají se hlavně těla, které při nich cítí úbytek energie, a až v druhé řadě jde o vnější podmínky. Lidi si běžně zajišťují podmínky a i když jsou dobré, tak krize středního věku stejně přijde.

Poradenství podle TČM stavím na zkušenostech z energetické masáže.

Se stejným zacházením s informacemi se setkávám i při masáži. Sebevědomě mi je schopen někdo tvrdit, že mu nic není, i když má křivá záda z každé strany jak § a nenechá si ode mne vysvětlit, že pro mě je jen otázkou času kdy začnou bolet, ukážu i kde a že jde o destrukci těla, tady jde o energetické dlouhodobé působení křivých zad a není to genetikou, ale nebezpečně nakažlivé.

Co se týče vztahů z energetického hlediska jsou obecně vztahy od začátku se značnou dávkou destrukce. Pro výrazné zlepšení vyhlídek je zapotřebí vynaložit obrovské množství energie, nikoliv malé. 

Doba po nás tvrdě žádá samostatnost a dovednosti

Situace v mém poradenství začíná být vždy zajímavější v okamžiku, kdy od popisu problémů při seznámení se s mužem přecházím v

konkrétní návrhy, jak postupovat.

Najednou si své postoje a vlastní způsoby začínají bránit, i ty které údajně sebevědomí neměly. Z popisů tragédií okamžitě všichni přepnou zpět a vybudují okamžitě sebevědomí na hájení svých dlouholetých způsobů. Sebemenší změna jen k vyzkoušení, i těm co jsou ve vztazích „flexibilní“, jim najednou udělá těžko přijatelný problém.

Z toho je znovu jasné, že o vztazích nemá smysl číst návody.

Ženy mají velký problém seznámit se s mužem, přestože jsou atraktivní, na vině jsou destrukční energie.. Rychle zjišťuji, že jim sice chybí informace, vždycky každému nějaké a každý se přitom obratně vyhýbá přesně těm informacím, které potřebuje a chytá se těch, které jejich destruktivitu ještě zvyšují.

Sami jdou cestou nejmenšího odporu dál destrukcí.

Pokud by všichni navštěvovali poradny, tak se obávám, že situace, tak jak ji tady celkově prezentuji, se jen o trochu posune, pokud někdo chce jakékoliv malé zlepšení, určitě doporučuji.

Většinou se rady vedou stylem plánování oslav, včetně u psychologů.

Takže se jako s vrcholem spokojí s radami typu, jak se s někým vůbec seznámit a nebo úplně nejlépe jak se dostat ke smetánce a to zcela bez obalu. To že se obecně vztahy ve jménu zajištění staly noční můrou, chtějí řešit jen nějakými drobnými dodatky.

Jak se seznámit s mužem a co dál ve vztazích podle energie a TČM

Beru to za jiný konec, protože je to provázané s celkovou zdravotní kondicí a osobností. Mě jde o větší posun, než malý. Já buduji energeticky zdravou sebevědomou bytost a dost upřímnou, takže nebude mít zájem být třeba zlatokopkou.

Pokud chcete vztahy víc poznat, tak raději o nich ani nic nečtěte, stejně jako kdo chcete být zdravý, nemusíte znát z anatomie skoro nic. Nejprve svou energii musíte poznat, více zde: možnosti energetického působení na partnera z vlastní praxe Čínské energetické masáže. Pak je nutné ji zesílit a pak potřebujete instrukce jak s ní naložit, jinak o ni opět přijdete.

Jak se seznámit s mužem

Je třeba získávat zkušenosti, ale aby to nebyl řetězec dost podobných a spíš negativních zkušeností, radím jak se připravit. Je nezbytné nejprve změnit strukturu svého těla, jestli nechcete s partnerem nakonec skuhrat, jak to tak bývá. Totéž platí i pro ty, co mají problémy ve vztahu. Energetické procesy je dobré mít na sobě vybudované před seznámením, protože podle toho to bude i dál vypadat. Pokud všechno chcete v životě řešit jen s vašim partnerem, tak vám nikdo nemůže pomoci. Postupně učím konkrétní techniky, ani byste neřekli, že jsou masérské, jak můžete svého partnera ovlivnit. On vám bude nesmírně vděčný, protože jste převzala aktivitu v procesech, ve kterých se on se jen motá a neví kudy kam. Muž vám nikdy neřekne přesně co chce, protože to sám neví.

Technika na seznámení se s mužem,

respektuje svobodu obou zúčastněných. S mužem vás seznámí po chvilce rozhovoru velmi rychle a umožní vám libovolně dál se s ním seznamovat. Nikdy úplně nevíte s kým se seznamujete a tak ještě malý tip pro bezpečí: http://safeshorts.eu/

Energetická technika vám pomůže udržovat v životě přátelé

až budete energie znát, budete včas znát okamžik, kdy je zapotřebí přestat a možná i zmizet. Vaše atraktivita může nabrat až, nechci říct obludných rozměrů, ale ano a může se stát, že v otěžích budete držet skutečně mohutný výkon. Například herecké výkony Evy Green nar. 6.7.1980 (36 a dál mládne) stojí podle mého také na tom, že do značné míry v sobě umí rozhýbat energii. Jenže na to žádné školské vzdělání zaměřené není, je dobré se to naučit bez ohledu na vzdělání a je dobré sobě i tomu vládnout, a já k tomu připravuji tělo a informuji, co s tím, a navíc tento proces neuváženě neurychluji, právě naopak.

Je všeobecně znám problém, že lidi mají málo skutečných přátel. Psychologové uvádí, že lidi mají chronický nedostatek přátel, a že by jich měl mít každý do deseti pro zdravý duševní život.  Z mého hlediska, opravdové přátelství mezi ženou a mužem, pokud to není třeba pracovní vztah nebo jiný, tak bez výměny energie je jen nekonečným blekotáním o ničem. Mistři chápou, ostatní podezírají a polemizují. Někdo to má naopak, že má hodně přátel, ale prý sto již dávno nelze považovat za skutečně přátelské vztahy, mohou to být jen známí. Sto je prý maximum pro udržení statusu dobrý známý, co je přes sto, nad tím ztratíte přehled.

31.12.2016 Reiter