Jak to na masážích chodí?

Možná to někoho překvapí, ale vážný problém s nahotou začíná u žen velice rychle,  dokonce ne až na hrudi, ale třeba už na krku. Nejsme přitom na vesnici, ale v Praze a nejedná se tady vůbec o celou nahotu, ale problém s přílišnými pocity zčásti i studu na partiích těla, které jsou veřejně vidět.

Není se co divit, která žena např. chodí běžně nahoře bez? Doma? A veřejně? Jsme tu věčně navlečení. Je to však v až nepochopitelném, extrémním protikladu k provokativnímu letnímu prádélku, které zná každý.

Při masážích se okamžitě naráží na některé masové trendy ve společnosti

Sice masové avšak skryté:

– Nedostatek nahoty, lidé na ni nejsou zvyklí, reakce jsou většinou odmítavé až zakazující a na druhou stranu reakce ze strany mužů jsou až neskrytě hladové, přestože je nahota, nebo alespoň částečná a vyzývavost, zobrazovány všude a nevyhnete se tomu

– Nedostatek dotyků, dovedl některé, že jsou v rozpacích i při dotyku na rukách

– Ženy jsou jak z pohádky o dracích a princeznách uvězněných ve věži, kde se jich nikdo ani nedotkl. Přestože chodí vyzývavě oblečené a dělí ze se světem, tak s doteky, nejen že ne, ale mozek jako by záměrně chtěl být uvězněn ve věži.

– Muži naopak otevřeně chtějí sex i tam, kde se jim nenabízí

– Orgastická impotence – bývá méně výrazná jako frigidita nebo erektivní dysfunkce


Pokud tyto uvedené problémy jsou až přehnané a to právě tvrdím, že ano, jsou masovým problémem. A pokud navíc nejdou ani změnit, když například s fyzickou terapií a uvolněním se, je až tak velký problém, že prakticky ani nejsou vhodné fyzické terapie, tak pak je namístě zavčas vyhledat pomoc u psychiatra. Jr to závažný psychosomatický problém, který časem povede k dalším zkrytým problémům a časem se vynoří jako nemoc – jakákoliv, podle dispozic.

Některé ženy nemají nejmenší problém s podprsenkou a jiné se pokusí jej překonat, ale neodhadnou předem své pochody a zareagují třeba tak, že na další návštěvu už nepřijdou. Než aby po celou dobu masáže houstla atmosféra kvůli ostychu je určitě dobré se ani neptat jestli se má podprsenka sundavat, ale zkrátka nechat si ji na sobě. Na jednu stranu lidi chtějí pomoci masážemi od nejrůznějších potíží a na druhou bývají zaskočeni vlastními emocemi. Tím nemám na mysli zdaleka vůbec masáž poprsí, která je při různých tělesných situacích velmi prospěšná (problémy hrudi obecně, asymetrie, nevyvinutost bolestivost, přehnaný stud). Pro odbourání přehnaného studu je určitě dobré zažít i masáž bez podprsenky, ale chce to správný postup, ne tak, že si žena prostě podprsenku u někoho jen tak sundá.

Pro skutečné vyznavače oblečení je dobré vědět, že existují masáže přes oblečení. U nás je to Relaxační dynamická masáž. Je to velmi neobyčejný zážitek, kde není žádná konfrontace s nahotou i poprsí je vynecháno a navíc doteky přes oblečení působí příjemně a to vše umožní hlubokou relaxaci a díky provedení se zvláštními pocitovými dozvuky po ní.

Masáže, kontakt, vztahy – poradenství

Vztahové poradenství v Praze 2 a 10, které nabízím je užitečné např. při těchto problémech:

– prvních fázích fyzického odmítání partnerů, že neví jak začít

– začnou mít strach, že nic dalšího, co by mohli vyzkoušet už neexistuje a mají pocit, že se začíná do vztahu vkrádat nuda

– vkrádají se pocity zklamání

Mé poradenství je postaveno z části i na manuálních kontaktech, technikách. Pojem masáže je ve vztazích nevýstižný, spíše tam jde o jakékoliv doteky, které však mají různou hloubku kvality, ale pozor i destruktivity. Kontakt v Praze na dvou místech.

Využijte znalosti staré Číny ke zlepšení vaší celkové kondice nejen masáží, ale i posílení jednoho z nejdůležitějších pilířů v životě a tím je intimita. Poradenství na Prze 11 Chodov i v centru Prahy?

Nebojte se hovořit o tom , co vás zajímá

 Poradenství v intimním životě je díky Staročínské masáži zaměřeno na zesílení důležitých vitálních bodů na těle, které rozhodují o potenci v kombinaci odblokování těla lze právě takto dovézt k zážitkům v partnerství úplně jiného druhu. Cílem je uschopnění psychosomatiky k prožití plného orgasmu. Obvykle není třeba nic jiného a dalšího, ale některé techniky, které principiálně používám také naučím, mají více stupňů a o tom se rozhodne až individuálně.