Kurz výměny energie jin jang podle východní energetiky na Praze 11, 10 i na Praze 2

Daleká budoucnost se skrývá v naší daleké minulosti. Pro tradiční čínskou medicínu to samozřejmě platí taky a proto dávám první radu:

„Pokusme se alespoň malinko předběhnout dobu.“

„Ti, co budou vědět jak a budou to i dělat, ti budou napřed.“

Chcete stále vyhledávat nové zážitky, třeba na dovolené, třeba s novým a zase novým partnerem vždy jinak komplikovaným, nebo chcete dát zážitkům opravdovou a dobrou náplň?

Stále ještě doufáte, že někdy najdete dokonalého partnera? A proč je partner, tak důležitý? Trávíte s ním hodně času, předpokládejme to, tak už jen proto. Pokud tento čas s ním naplníte velmi vhodnou činností a to i vnitřně, váš život bude konstruktivní a uspokojivý po všech stránkách, budete schopni řešit problémy, na které byste dřív sotva stačili a budete se moci zaměřit na opravdový osobní rozvoj, v jakémkoliv věku třeba později, až na to přijde čas, podle vlastního uvážení.


Náplň kurzu energetické výměny jin/jang

Nejprve zmíním, že tímto způsobem neprovádím ani Čínskou masáž ani poradenství .

Nejprve se naučíme tuto energii vyměňovat bezkontaktně a postupně se k tomu přidá tělo a bude se postupně navyšovat objem této výměny.Poradenství na základě čínské energetické masáže

Poradenství podle TČM v Prahze

Jedná se o práci, kterou když zvládnete a budete ji hlavně s partnerem provozovat, tak ale zároveň pochopíte samotné základy Čínské masáže a Taoismu, budete postupně umět otvírat dráhy a body a čakry. Já osobně se přikláním k řízenému nabývání schopností a to znamená vědomé zvedání síly kundalíni. Neuvědomělé a spontánní nabývání dovedností a schopností nepreferuji. Vědomé zvedání hadí síly je předběhnutí vlastního vývoje i vývoje lidstva, které by vás ve společnosti rádo stále znovu vidělo na podřadných místech.

Naučíte se postupně převzít osud do svých rukou, to znamená, že převezmete za svůj život zodpovědnost a budete jej řídit tak, jak by to jinak nebylo vůbec možné. K tomuto dobrodružství se musíte sama odvážit, já vám k tomu ukážu první krok. Další rozhodování je svobodné a záleží jen na vás.

Odkazy k tématu:

Pohled na sex staré Číny je blízký pohledu na masáže

Jak najít partnera

Taoismus je základem pro masáže

Jak vylepšit sexuální život