Masáže Praha

Masáže Praha 10 / 11 Reiter a Holasová a Praha 2 Reiter

Jestli zatím mezi masážemi hledáte, tak snad vám pomůžu úvodem, že masáže jsou jinými slovy způsoby zacházení s tělem a nejen manuálně, ale také jde o druh komunikace. Počítejte tedy s tím, že masáží je nekonečné množství. Nejen, že jsou různé druhy masáží, ale každý to dělá jinak. Masáže mají i různé cíle – obvykle různý stupeň a druh uvolnění, naladění… Také vaše tělo je momentálně vždy uzpůsobeno na jiný způsob zacházení. Mojí snahou je, aby se to lepšilo. A jak se v nabídkách máte vyznat? Něco zde uvádím a pak potřebujete ještě hodně, hodně štěstí, které vám samozřejmě přeji.

Čím se vyznačují mé masáže. Nejde jen o název Čínská energetická masáž plus Dornova metoda?Masáže Praha

– V první řadě mi jde o odstranění hrubých bloků na svalech, na kloubech a obratlích, které bolí

– Tak jak se budou množit drobné úspěchy, tak se prohlubuje komunikace a vzájemné pochopení. Pokud to uznám za vhodné, dokážu vás unavit víc, než vy sami při jakékoliv jiné činnosti. Je to pro vás mnohem výhodnější, protože kondice poroste rovnoměrně po celém těle. Pak mohu začít odbourávat i jemnější svalové bloky. 

– Zde by mohlo nastat něco jako návrat do mládí – narostla vitalita a citlivost celého těla. Dá se na to samozřejmě zvyknout, nemusí to být stabilní, je možné o to znovu přijít, ale ten rozdíl je znát. Cítíte se být mladí, nic vás nebolí, umíte se uvolnit.

Někdo by tohle považoval za mega úspěch. Pro mě to celé na tomto místě teprve začíná.

Po několika úspěších se u mě seznámíte s různými masérskými postupy

– Mistrovství masáží spočívá v několika málo bodech, které máme na sobě každý jinde, které jsou zásadní pro další výrazné zvyšování kondice.

– Až sami pocítíte vliv vlastních bloků při propracování celého těla, pak lze všechny dosavadní dílčí zlepšení propojit ve fungující jeden celek. Až po celkovém odblokování považuji za užitečné navýšit energii vašeho těla, která se postará o správné fungování těla do budoucna sama. Je to můj osobní názor a postup, vím že to někteří dělají jinak.

Průvodní jevy během série mých masáží

Setkávám se s názory, že potíže vlastního těla lze ovlivnit autosugescemi a také, že nemoci a bolesti jsou řečí těla. Považuji to za vedlejší efekty uvědomění se, které výrazně slábnou při oslabení kondice těla,  tedy zrovna, když by se tato schopnost nejvíce hodila. Přesně v takové situaci obvykle ke mně zájemci o masáže chodí.

Nepřichází včas posílit tuto schopnost, ale když už ji nemají, kolikrát nemají po ní ani památky. 

Zájemci o mé masáže si mohou všimnout, někteří už z počátku, že tato jejich schopnost sílí.


Možné je toho hodně. Získejte nejprve lepší přehled o vašem celkovém stavu, třeba jen konzultací.

Jak postupuji, co nabízím přesněji za masáže

Rozvolňuji ztuhlé bloky, které nemají šanci se sami rozvolnit současným životním stylem, ani žádnou změnou životního stylu! Pokud chce někdo opravdu pomoci, poradím mu, jak se nejlépe přizpůsobit určité sérii masáží.

Masáž provádím tak, že obracím směr pozornosti na vlastní tělo a to nejen proto, aby mi zákazník při tom neutíkal v myšlenkách na dovolenou, ani do práce a jinam. Je to něco nového a je třeba se to učit. Lidi mají sklon si někdy jako masáž užít a mají to za nějaké rozmazlování, ale to nemá hodnotu. Těla našich vystresovaných obyvatel se musí nejprve uzpůsobit a dostat na nějakou úroveň vnímání. Velice rychle dokážu každému předvést, že nikdo se nedokáže napoprvé zcela uvolnit.

Rozpohybuji celou kostru přirozeným pohybem a přitom zároveň naučím cviky, aby rozpoznal moment, kdy vyhledat pomoc, přestože vůbec nic nebolí, klidně za 10 let.


Jaké masáže u mě nehledejte

Dokonalé uvolnění na první návštěvu. Nejde to, ale rádo a často se to tak všude možně prezentuje. Dále u mě prosím nehledejte mazlení, žádné mazlení a mazlivé masáže nenabízím, ať si to nabízí mnozí jiní. Přeji jim to, přeji to všem, ale já v tomto směru nabízím poradenství, jak se můžete mazlit doma, denně a možná až dokonale.Nepromarněte svou šanci opravdové prevence a proč zrovna masáží a zrovna u mě?!

Každý kdo ke mně přišel pro prevenci, tak bohužel každý měl rozjetý nějaký chronický problém, Pokud je někdo dlouhou dobu zatuhlý, tak o prevenci nemůže být řeč, je to už pořádný problém, i když bude tvrdit, že mu nic není.

Opravdová prevence bude snad možná, když se cítíte být právě na vrcholu svých sil, až tak velkých sil, že ani nevíte, co s nimi.

 poradenstvíJak se nejlépe vyznat obecně ve všech nabídkách masáží?

Když si někde kupujete službu a nevíte vůbec, co chcete a co můžete dostat, může se to stát zdrojem mnohých nedorozumění.

Masáže někdy doplňujeme cviky

Dornova metoda šance jak se cviky zbavit chronických bolestí, nebo jak je alespoň uvézt do únosného stavu. Všimněte si, že tu nepíšu kupte si knihu, ale jde o to, že se vám na ty záda, klouby, páteř musí někdo podívat a hlavně musí on s tím něco udělat a několik cviků vám případně doporučit. Někdo Dornovu metodu nepotřebuje, klouby a obratle má v pořádku, jedné slečně, studentce fyzioterapie, jsem srovnal kyčel lehkým dotykem, kdyby tento dotyk měla doma, neměla by vyhozenou kyčel a problémy s tím spojené – větší únava, stres, zátěž…. Jiný má třeba jen zatuhlá záda, nebo pánev. Na první návštěvu přijďte bez přemýšlení co si vybrat, koordinovaný postup se musí vytvořit individuálně. A jsme u komunikace, poradenství podle tčm.

Čínské masáže v centru Praha 2 Reiter a na Praze 10 ,11 Reiter a Holasová

Čínská masáž Tuina je přesnější název pro Čínskou energetickou masáž. Je jedním z pilířů čínské medicíny, je osvědčenou léčebnou metodou a navíc je nejlepším systémem prevence. To všechno je pouhým vedlejším produktem duchovní disciplíny Taoismu.

Přijďte k nám na polikliniku na jihu Prahy, pouhé 2 minuty od stanice Háje.

Podívejte se kde v Praze 11, 10 a 2 naše masáže najdete, masáže v PRAZE .
aktualizoval
12.7.2015 Reiter
3.11.2016 Reiter