Nepromarněte svou šanci opravdové prevence a proč zrovna masáží a zrovna u mě?! Využijte dvě lokality v Praze.

Masáže, které dělám zvyšuji kondici trvale a to bez nutnosti permanentního cvičení a udržování jakoukoliv sportovní činností, jedná se totiž o kondici, sice hlavně svalů, ale jiného druhu, než se může získat jakoukoliv pohybovou aktivitou. Jednou v životě by bylo dobré projít systematickým uvolněním celého těla, zbavení se bloků a pročištění drah, nedokáže to nikdo sám jogou, ani ničím jiným. V tomto směru má smysl počítat s tím, že zablokovaní jsou komplet všichni bez ohledu na to, co dělají a umí…

Zmíněné uvolnění celého těla nelze odkládat donekonečna a už vůbec ne na něco čekat „až ta masáž jako bude zapotřebí, protože něco bolí“. Jedná se o opravdovou prevenci , co do zdraví , tak i celkové kondice. Od určitého okamžiku už to možné nebude a pak půjde maximálně už jen o dílčí úspěchy.

Největší šanci na prevenci má zcela zdravý člověk v letech zhruba 18-25 let.“ V tomto věku ovšem nemá tušení kde takovou opravdovou prevenci najde a hledá ji úplně jinde než v uvolnění , hledá ji v pravém opaku , ve víceméné pro zdraví a kondici nesmyslné a přehnané aktivitě. Avšak i v tomto věku má většina chronické potíže, které ještě nemusí bolet. Zákazníci si často lámou hlavu na jakou masáž si zajít ……lymfatickou, sportovní, Dornovu metodu, čínskou, čokoládovou masáž, lifting obličeje, thajskou….

Názor laiků je, že kdyby byli všichni zdraví a v pořádku, přijdu o práci. Kéž by chodili ke mně naprosto zdraví a plně výkonní lidi, vůbec by to neznamenalo, že bych přišel o práci.

Kéž by ke mně chodili hlavně takoví, které vůbec nic nebolí, jsou na tom perfektně, ale chtějí víc! Kolik jich takových bylo, jen velmi málo.

Kondici jinak mohu masáží zvyšovat nekonečně, nejedná se o stálé zlepšování zdraví, to má svou hranici a prostě zdraví tu je, ale jde o zvyšování schopnosti podat výkon na východě tomu rozumí velmi dobře… lidi se o to snaží jen ve sportu a nějakým pohybem, ale selhávají všechny druhy pohybů, který u mě zmiňují, jde spíš jen o plýtvání energií, bohatě by stačilo právě ono zvýšení schopnosti podat výkon, než ho skutečně podávat. Chodí ke mně různé zákaznice a správný pohyb zdaleka nevystihnou jen ty , které se hýbou pořád až zběsile sportují a běhají, ale i ty které se oproti jim nehýbou absolutně vůbec a spíš si raději meditují, tj. Že si nejraději sedí a evidentně jim to prospívá na kondici i co do vyzáže až obdivuhodně, struktura svalů, rovnoměrné ukládání tuků….

Aspoň jednou v životě by člověk měl projit úplným uvolněním, aby se s tím seznámil a dokázal to kdykoliv později znovunavodit. Je to jeden z možných cílů, někdo chce jen jednorázově odstranit bolest, někdo chce párkrát přijít a zlepšit si tak momentální situaci a jiný si jen tak něco zkusit.