E. Reiter na Praze 2 – Masáže, poradenství

Zveme vás na masáže a poradenství v Praze 2 

Praha 2 masaze

Otevírací doba obvykle 8-21h podle objednávek (více o objednávkách – rozpis v kalendáři) Objednávky: tel: 702 406 816

Dittrichova 5, 5.Poradenství masaže Praha 2

 

E.Reiter – masáže , poradenství podle TČM

Dornova metoda E. Reiter Praha 4 a 1Terapiemi zaměřenými na tělo se zabývám od roku 2006. Masíruji profesionálně od roku 2008. Absolvoval jsem řadu různých seminářů a vzdělávacích akcí i v cizině. Zajímá mě západní psychosomatický celostní pohled na člověka a jsem přesvědčen, že na východě mají praktické poznatky o těle a o životě mnohem lépe zpracované, a nejen protože tělo tam mají propojené s mystickými postupy a výšinami. Mám  technický a praktický přístup. Mystiku, která je u nás tak častá, shledávám běžně odtrženou od těla. Psychosomatika je podle mě také jen pokus spojit psychiku a tělo, mají to tak i v názvu. Ono by to všechno bylo jedno, jenže se touto dualitou projevuje celý západ, a jedná se o projev nemoci. Majitelé takového těla své tělo zotročují, chtějí po něm výkon a hlavně aby nebolelo. Čínský pohled na člověka je energetický, je zapsán do pentagramu, který lze brát jako vzorec pro zkoumání čehokoliv, je to pětinásobná dualita. Je to věda sama o sobě. Dříve jsem se rozhodl, pro zpracování některých postřehů do i-časopisu pro všechny zájemce o masáže, dneska je to spíš už na knihu. Zde je něco z vašich dotazů na masáže. Zajímá vás Co jsem dělal před tím?, jestli jsem správného povolání?

Pro nejnáročnější nabízím vše co umím ve speciálních programech a masáží pro osobní rozvoj, dnes nabízím toto vše v rámci poradenství, kdy se individuálně domluví to o co má kdo zájem.

10.5.13… Množství dotazů, jak si může každý nejlépe sám pomoci, bylo již velké, tak bylo načase přijít s kurzem masáží, který je individuálně veden (může se zaměřit cíleně na mnoho témat a detailů např.rodič-dítě nebo ještě více úzce specializovaně např. milenci na veřejnosti) jde o ukázky a poradenství.

5.8.13 Bude tomu již rok, co jsme na poliklinice Michnova. Je stále co vylepšovat, aby den opět krásný byl.

15.7.2014 Konečně v centru, přesněji u náměstí Republiky. Budeme blíž k vám a doufám, že i z odborného hlediska ještě blíž k centru dění.

26.11.2014 Proč přijít ke mně na Čínskou masáž?

5. 2015 Různých dotazů je mnoho. Nabízím konzultace zdarma v centru Prahy každou středu v 17h. Nově také poradenství pro vztahy – jak si navzájem pomoci a neškodit si.

15.7.2015 Pozor nová adresa v centru v centru Dittrichova 5 , metro Karlovo náměstí , 5.patro

20.3.16 Pokud mohu pomoci masáží a k tomu i v poradenství podle TČM, tak tyto dva postupy se mohou navzájem násobit, co do účinnosti. Důvod bývá jednoduchý, tou troškou, kterou odstraním bolest, by vám možná mohl udělat i partner, nebo ne? A proč ne? To je právě zapotřebí zjistit.

Psali o nás:

http://sokolovsky.denik.cz/zpravy_region/dornova-metoda-pomaha-od-bolesti-navraci-obratle-do-puvodni-polohy-20130305.html