Poprvé na masáž

Jdete na masáž, nebo ji kupujete pro někoho, kdo na ní půjde poprvé a hodily by se vám nějaké rady?

Jsme v Praze na dvou místech, na Praze 4 na Chodově a v centru Prahy na Praze 2

Proč zrovna k nám na masáže a jiné služby?

- Nabízíme především odstranění bolestí a trvalý růst kondice. Pokud přece jen někdo hledá jen zážitek, najde jej v naší nabídce také, pod názvem zážitkové wellness masáže v Praze.

- Neslibujeme nemožné. Vyhýbáme se reklamním sloganům typu dokonalé uvolnění na jednu návštěvu , hluboká masáž … , protože víme, že možnosti a potřeby jsou individuální.

• Nelamte si hlavu s tím, která masáž by vám nejvíce pomohla, pokud vám následující rady stačit nebudou, veškeré otázky vám rádi zodpovíme.

• Pokud chcete masáž pro sebe a chcete užitek, volte Čínskou nebo Dornovu metodu, pokud chcete zážitek, tak vybírejte z wellness masáží,  pokud chcete prostě jen masáž, si objednejte dobu trvání a zbytek se domluví na místě.

Pokud chcete masáž darovat někomu o kom nevíte, jestli u nás v Praze už byl, vybírejte určitě ze zážitkových welness masáží např. masáž horkými kameny s bylinným olejem a zábalem. Darovat můžete rovněž něco vhodného z programů pro osobní rozvoj.

Nebo řešíte úplně něco jiného? Zvažte partnerské poradenství v Praze na dvou místech.

I při nejsilnějších masáží se není třeba obávat, že odejdete s modřinami. Pokud se vám dělají modřiny snadno , je nutné to zdělit masérovi.

• Pokud si přejete masírovat šíji, je lepší  nechat řetízky na krk doma.

Na masáže se nechodí při , tedy kontraindikace horečce ani při nachlazení, infekci,  užívání antibiotik a kožních problémech přesahujících společenský standart.  Krátce po operacích nebo po chemoterapii nebo při závažných nemocech se nejprve poraďte s  lékařem, jestli je masáž vhodná.

Několik rad pro masáže na závěr

• Dvě hodiny před masáží pokud možno nic  nejezte.

• Pokud přeci jen musíte před masáží pít,  tak doporučujeme pít neperlivou vodu. Po masáži, jakékoliv, je pití důležité. Pití je u nás trvale k dispozici. Masáž uvolňuje toxiny do krve a ta nesmí být hustá.

• Po masáži, která má vyřešit nějaký problém, doporučuji klidový režim. Někdo má kvůli klidovému režimu strach se sebou něco dělat. Kdo má strach musí celý život po chodníčkách a nikdy ne do lesa.

• Udržujte se v teple, zejména pozor na  průvan.

Potřebujete k masážím jinou radu?

Přemýšlíte jak pomoci nejvíce vašemu zdraví? Už nevíte jak sportovat, cvičit aby to mělo efekt? Zkuste Čínskou masáž? Nebo jste naprosto zdraví a přesto chcete víc a myslíte si , že vaše nároky jsou extrémně vysoké a nic je nemůže uspokojit? Zkuste zvýšení kondice a zároveň hodnotnou relaxaci? Zkuste nejlepší relaxaci na světě  Čínskou relaxační masáž.

„Velké procento zákazníků, kterým pomáhám masážemi, by potřebovali stabilizovat nejprve v partnerském životě, protože místo aby měli ze vztahu pocit štěstí, tak spíš mají stres. Hodně jich ve vztahu ani nežije a je určitě výhodné je k tomu připravit fyzicky a vyzbrojit technicky.“ Poradenství v sexu z hlediska tradiční čínské medicíny.

Nabízíme také konzultaci v centru Prahy zdarma, každou středu v 17h. 

Jinde doporučujeme: Masáže Hradec Králové