Poradenství podle tradiční čínské medicíny k energetické masáži v Praze

Pokud vám odstraním bolest na první návštěvě, tak to prosím neberte jako samozřejmost, ani jako zázrak, který je možné do nekonečna opakovat. Zapotřebí je udělat mnohem víc. Skutečné a trvalé řešení je v navýšení energie a v dovednosti s ní hospodařit.

Čínská energetická masáž a poradenství podle TČM  v Praze

Poradenství podle energetické masáže TČM

Poradenství podle energetické masáže TČM

Po dlouholetých zkušenostech s různými typy zájemců o masáže mohu tvrdit, že masáží spolu vyřešíme jen to, co spolu úspěšně probereme i slovně, takže to není tak, že si všechno najdu sám, ale záleží na tom, co a jak mi říkáte. Při čínské energetické masáži to vidím denně, jak bloky zmenšují fyzické schopnosti, takže při první návštěvě v poradenství podle TČM vám řeknu, co to znamená pro vás ve spojení s vašimi aktivitami  a jakých zlepšení je možné dosáhnout.

Životosprávu někdo nemusí vůbec řešit, protože životospráva je daná pohyblivosti páteře a to vždy a je jedno jestli hlavně sedíte, nebo sportujete. Jde o to, ať děláte cokoliv, tak aby to bylo správně.

Následující metody se vzájemně sice ovlivňují, ale ne tak, aby něco z toho šlo vynechat.

Odblokování kostry – Pokud není kostra v pořádku, tak veškerý pohyb i ten zdánlivě zdravý, třeba u sportovců, nebo při józe… je ve skutečnosti zátěžový. V určitých místech více a tam dochází k dlouholetému hromadění bloků, které vitalitu stále znovu snižují, dokud se problém na kostře nevyřeší. Nejde to sugescemi, holí, ani vitamíny.

Odblokování svalů – Totéž platí pro svaly, budou tak dlouho stažené, dokud je zvenčí někdo nepovolí.

Odblokování drah – Totéž platí pro dráhy, budou tak dlouho neprůchozí, dokud je někdo nezprůchodní. Nic se samo neudělá. Všiml jsem si u pár lidí, že některé emoce nejde vyjádřit ani změnit, po zprůchodnění drah toto ustrnutí mizí.

Odhalení autodestrukcí chybnou koordinací. U mladých je to především zátěž při aktivitě a špatné návyky, u starších stále více anatomická nemožnost.

vitaminy

Skutečně čerstvé vitamíny pravidelně a snadno. Poradenství TČM Praha Reiter

Strava (doporučím obvykle něco individuálně z rostlin stylem potravina jako lék). Řídím se však pravidlem, že je úplně jedno co jíme, může to být zátěž a někdo ji nesnese, to ano. Někdo chce řešit všechno jen jídlem a pak to končí takovými vědeckými dohady Odbornice na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii v USA. Podobné studie jdou mimo mě, já vidím hlavní příčinu na drahách žaludku a sleziny roky před nabíráním kil. Většina chce řešit svůj život pár drobnostmi, cvičit, běhat, čajíčky… a to je nesmyl, kdo tohle propaguje, tak je úplně jiným poradcem, než já. Krom uvedeného radím detoxikace s dietou a mou sestavou cviků zároveň. Jiné další rady. Např. nevhodnou obuví si lze zničit zdraví a tím i život, určitým sportem taky…. Jenže míra ochoty to pochopit je individuální, přečíst si, nebo poslechnout si jednoduché rady, jak si výrazně pomoct, nelze. Těm nejlepším radám se každý vyhne cestou nejmenšího odporu. Schopnost spolupráce a porozumění jsou dány tím - 

Jakou jste osobností podle živlu? 

Hezký obličej a šikovné ruce na masáže. To je kombinace!

Osobnost ovlivňuje dráhy, když se ví jak, účinnost masáží to zvětší a výrazně tím zpřesňuji dosažitelné cíle a potřebný čas. Ať to nikdo nečte tak, že poznám všechno při první návštěvě a spravím při druhé. Mnozí dokola doufají v zázraky a věří v pohádky, že jim někdo pomůže se vším za hodinu. Přijďte se napoprvé poradit – akce zdarma.

Šetřím tím peníze všem zájemcům o masáže na několikrát

a nakonec i těm, co by pořád docházeli dál a dál, i když to už dál nepomáhá.

Průvodní jevy během série mých masáží

Odblokování rozproudí krev a energie, zvětší koordinaci a cit, máte novou kondiční základnu, je zvýšená celková odolnost, nic z toho žádným sportem nedokážete, ani trvale neudržíte, podle zkušeností, ani jógou.

Na konci správné terapie má být harmonie ženy a muže

Poradenství pro vztahy podle TČM a energetické masáže v Praze. Opravdová terapie končí harmonií draka a fénixe, mezi mužem a ženou, vše ostatní je nedokončené.

Poradenství pro vztahy podle TČM a energetické masáže v Praze. Opravdová terapie končí harmonií draka a fénixe, mezi mužem a ženou, vše ostatní je nedokončené.

Dál jde o energetickou samostatnost, být sama sebou. Doporučuji to po vytvoření, nějakou dobu hýčkat a neskočit prvnímu pitomcovi na špek a na celý život… Právě se buduje zdravé sebevědomí a upevňují se schopnosti vcítit se do svého těla a tím  také do těla partnera. Je to něco jiného než doposud. Energetické zacházení s partnerem, ho odblokuje do značné míry také, Pro nezadané to má výhodu, že do nového vztahu půjdou bez zátěží, které jsme odbourali a bude možné vybírat partnera atraktivnějšího. Jak se seznámit s mužem.

Na konci správné terapie má být harmonie ženy a muže v symbolice jde o harmonii fénixe s drakem. Názory typu, že pro vztah člověk nemusí být zdravý a není potřebný ani velmi kvalitní styk, nechávám jejich autorům, ať se v nich dál plácají.

U mě je odblokovaný člověk zdravý, se silnou potencí a je informovaný, co s tím dál.


Existují dva špatné přístupy u jakékoliv konkurenční metody.

Fyzické pokroky nestojí u nich ani za řeč. Nebo se to ani neskrývá, že jde o služby se „šťastným koncem“ a nic víc.

Druhou běžnou praxí je, že za vyléčení se u nás považuje něco, co jím vůbec zdaleka není. Pokud nejde rovnou o doživotní léčení léky, tak všechny příčiny zůstávají klidně nedotčené a to včetně závažných nedostatků v intimní sféře. Takže se k žádné harmonii nikdy nedojde a nepovažuje se to v nejmenším za zvláštní, i kdyby právě z toho důvodu pramenily pořád nové zdravotní problémy do nekonečna.Pro dobrodružné povahy, ale možná i pro ty co se chtějí usadit, kurz výměny energie jin jang podle východní energetiky na Praze 11 a na Praze 2

Aktualizace:

21.9.2016 Reiter

3.2.17 Reiter