Sociologický problém, kdy se z mého masérského pohledu se jedná o chronicky špatné zacházení s energiemi ve vztahu

Statistiky hovoří v nekompromisních číslech, nejen jak jsou pohlavní dysfunkce četné, ale vypovídá to mnoho o párovém soužití, kdy to znamená, že si vznikajícího problému nevšímají, nebo se mu přizpůsobí a nemají to za problém.

Zkuste si všímat jak často se objevují články s tématikou, že dokonalý sex není pro vztah důležitý ……. Jenže právě plnohodnotným prožitím sexuálních funkcí se právě tím zásadním způsobem vyznačuje celá psychosomatika a energetický systém člověka.

Sociologický problém života, který je z mého masérského pohledu bez energie ve vztazích

Nejprve jen pro nás muže, v ČR je zapotřebí se zbavit závislosti na ženách, nedělat otroka, když se to jednou podaří, je to prý navždy. Ženy jsou submisivní ve vztazích a to hrozivě často, to sice ano, ale zároveň, muž závislý na sexu jim otročí. Někomu by se to tak určitě líbilo, ono to na první pohled vypadá celkem až idilicky, „oni si tak úžasně slouží, jsou tu jeden pro druhého“ , ano v pořádku, nebýt jen toho jenže, jenže jakoby z ničeho nic se to někdy přetočí v něco co vypadá spíš jako zápas Bulteriérů, než partnerský vztah. Tyto vztahy mají značné vnitřní pnutí, při kterém jde opět o zdraví. Je to tu popsané přesně jak to je, navenek je vše bezvadné, ale energeticky to má veliké trhliny, ale lidi musí být se svou energetikou nejdříve seznámeni a trochu s ní zacházet, pak budou mnohem zdravější.

Aby nedošlo k omylu, v Praze se to taky sexuálními nenormálnostmi jen hemží, takže nezávislost na ženách v sexu je myšlena z hlediska Taoistické filozofie a praxe, považuji to pro nás muže za nejdůležitější. Je to zdánlivě cesta zpět, tedy řekl bych , že pár kroků zpět, muži někdy mají strach z impotence a proto mezi nimi kolují rady typu musíš trénovat, pravda je to tak trochu. Ženy problém nutnosti tréningu absolutně nevnímají, ne jako tréning, ale přitom jejich kondice zahrnuje i kondici sexuálních funkcí a tato problematika je pro mně už jen při běžné masérské práci velmi čitelná.

Ještě krátce k té úvaze pro muže, když se k tomu ještě přičte neexistence kvalitní antikoncepce pro muže, naprostá doteková negramotnost žen, ale i mužů, kam se člověk podívá, to nejsou ruce, ale pařáty na ťukání do klávesnic, tak je to vynikající nápad, nadmíru aktuální pro tuto dobu

Ženy si u nás zvykly na kariéru a samostatnost a na to, že muž musí být schopen vydělat vždy o dost víc a taková párty celoplošně zkrátka zorganizovat nejde. Je to dané faktem, že muž musí nějakou dobu uživit ženu i dítě, protože společnost to tak má stále za normální, i když si žena má vydělat na stejné pozici stejně jak muž. Ta matematika je tu zcestná, ale komu vyhovuje je jasné a kdo všechno ji bude blahořečit je také předem jasné.

Je třeba znát dopady takové společnosti a přizpůsobit se, nebýt jen ve vleku názorů a dění! Můj systém energetického zacházení s partnerem mám jiný pro zadané a jiný pro ty, co jsou bez partnera. Veškerá přesná aktivita by bohatě stačila od ženy. Nakonec, oba si tím ušetří práci a spoustu nedorozumění. 

Žena a muž žijí ve společnosti určitých kvalit, ale nic to nemění na tom, že se mohou určitým způsobem chovat, aby dopady na zdraví byly co nejlepší, jedná se nejen o zdraví, ale o kvalitu celého života, protože ta se týká zacházení s jeho prazákladem, energií.

Zvláštním problémem je antikoncepce, mnoho žen ji prostě už odmítá konzumovat. Našel jsem určité postupy, které se musí ověřit na větším počtu zájemců, jak dalece opravdu vyhovují. Zdravotní nevýhody bývají bagatelizovány a dělá se to špatně tak dlouho dokud to jde a pak se hledají další kompromisy, typu „vždyť život není jen o sexu….“

Antikoncepce pro ženy, téma samo o sobě. Sexuolog Uzel: „Klady převažují nad zápory.“ Co na to ovšem říkají moderní ženy, to se raději ani neptejte.

To je součástí mého poradenství. Něco o něm zde:Poradenství podle tradiční čínské medicíny, zejména z energetického a masérského pohledu.