Ochrana osobních údajů

srp, 9 2023

Ochrana osobních údajů a GDPR

V našem Masážním Studiu Praha si velmi vážíme soukromí našich klientů a návštěvníků webové stránky masaze-praha-mstudio.cz. Z tohoto důvodu se neustále snažíme být v souladu s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR). Toto nařízení nám i Vám, jakožto uživatelům našich služeb, poskytuje větší kontrolu nad osobními údaji a zajišťuje jejich lepší ochranu. Při používání našich služeb můžete mít jistotu, že veškeré informace o vaší osobě jsou zpracovávány transparentně, s respektem k vaší soukromosti a výhradně pro účely, pro které byly shromážděny. V následujících odstavcích se dozvíte, jaké informace shromažďujeme, jak jsou tyto informace chráněny, jaké máte právo na přístup, opravu či smazání osobních údajů a také jakým způsobem můžete uplatňovat svá práva vztahující se k ochraně osobních údajů.

Shromažďování a použití osobních údajů

Veškerý sběr a zpracování osobních údajů na našem webu je prováděno v souladu s právními předpisy. Osobní údaje shromažďujeme pouze za účelem poskytování a zlepšování našich služeb, zlepšení uživatelského zážitku při prohlížení naší webové stránky, stejně jako k zasílání informací o novinkách a službách, pokud si to uživatelé přejí. Zároveň se zavazujeme k ochraně soukromí vašich osobních údajů a k jejich ochraně před neoprávněným přístupem nebo zneužitím.

Bezpečnost osobních údajů

Zabezpečení shromažďovaných osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme různé bezpečnostní protokoly a technologie, aby byly data o našich klientech a návštěvnících webu chráněna před nepovolaným přístupem, ztrátou či zneužitím. Všechny shromažďované údaje jsou uloženy v bezpečných databázích s omezeným přístupem jen pro autorizované osoby.

Vaše práva

Jako subjekt údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k vaším osobním údajům, právo na opravu, aktualizaci nebo odstranění vašich osobních údajů, právo na omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Máte také právo v případě jakýchkoliv dotazů nebo pochybností ohledně zpracování vašich údajů kontaktovat správce osobních údajů, a to e-mailem na adresu [email protected] nebo na poštovní adresu Pátá 627/10, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň, Česká republika.